“ZĪĻUKS” Jēkabpilī atklāj jaunu rotaļu laukumu.

Čakli Labdarības fonda „Zīļuks” ziedotāji dzīvo Jēkabpilī. Jēkabpils bērni tik ļoti vēlējās tikt pie jauna rotaļu laukumu, kad daļu no saldumu naudiņas iemeta ”Zīļuks” ziedojumu kastītē. Augusta pirmajā pusē, Jēkabpilī, vienā no Celtnieku ielas mikrorajona pagalmiem čakli rosījās būvfirmas darbinieki, demontējot nolietojušās un bīstamās konstrukcijas. Viņi atjaunoja rotaļu laukuma zonu, kur izvietot jaunu un modernu rotaļu laukumu, kas saucas “Zīļuka sēta”. Tajā ir slidkalniņš, kā arī iekārtas, pa kurām var kāpelēt un kurās var izšūpoties. Mikrorajona jaunākie iedzīvotāji atklāšanas brīdī jau izmēģināja jaunās iekārtas un lepnums nepazuda bērnu sejās, ka tieši viņu rajonā ir modernais un ilgi gaidītais rotaļu laukums. Rotaļu laukumi ir ne tikai atpūtas zonas bērniem, bet arvien biežāk arī tikšanās vieta jaunajām māmiņām, vecmāmiņām un vectētiņiem. Apkārt dzīvojošie iedzīvotāji ir lepni, ka bērni tikuši pie jauna un, galvenais, droša rotaļu laukuma un tic, ka bērnu ikdienas čalošana, smiekli pozitīvi uzlādēs dienu jebkuram. Ziedošana labajiem darbiem turpinās. Ziedojam mēs. Ziedo arī tu!
Ziedojam
Zīļuks

Fonda prioritārie virzieni

  • Bērni un ģimene
  • Kultūra, māksla un izglītība
  • Sports un veselība

Fonda aktivitātes

Labdarības fonda „Zīļuks” pirmās aktivitātes ir veltītas atbalsta virzienam „Bērni un ģimene”, proti, bērnu rotaļu laukumu ierīkošanai Latvijas reģionālajās pilsētās un ciemos.

Iztēlojies, ka visur ir kāds laukums, kas ik dienu piepildās ar maziem kosmonautiem, pirātiem, medicīnas māsām, Lāčplēšiem un indiāņiem. Katru dienu tur ātrgaitas vilcieni sacenšas ar signālu skaļumu, reaktīvās lidmašīnas saskrienas ar pierēm un medicīnas māsas palīdz veikt steidzamas operācijas.

Bet, lai tas īstenotos, ar iztēli vien nepietiek. Tāpēc Zīļuks staigās pa Latviju un palīdzēs pārvērst bērnu sapņu kuģus par īstiem rotaļu laukumiem. Atceries, ka arī tu vari ar ziedojumu piedalīties mūsu bērnu nākotnes veidošanā!