„Zīļuka” bērnu rotaļu laukums atklāts arī Gaujienā!

„Galvenais ir prieks, ko redzam bērnu sejās!” saka Gaujienas LaTS veikala vadītāja Inese Rēpele. „Tādu atsaucību un atbalstu gan ziedošanā, gan iekārtošanas darbos nebijām gaidījuši!” Par labdarības fondā „Zīļuks” saziedotajiem līdzekļiem, ar LaTS veikalu tīkla un vietējo uzņēmēju SIA „LAR&Co” un „Fixman”, kā arī Apes novada domes un Gaujienas pagasta pārvaldes atbalstu 9. jūlijā Gaujienas centrā pie daudzdzīvokļu mājām ar zaļiem baloniem, saldējumu, konfektēm, priecīgām bērnu balsīm un paša Zīļuka piedalīšanos tika atklāts jauns bērnu rotaļu laukums.

Vecās iekārtas jau sen bija nolietojušās, tāpēc jauna, kvalitatīva un droša laukuma izbūve bērniem bija jau sen sasāpējis jautājums. Gaujienieši ir bijuši vieni no aktīvākajiem ziedotājiem vietējā LaTS veikalā „LAR&Co”. „Kad sākām skaidrot, kam domāta saziedotā naudiņa, pagasta ļaudis centās ziedot vēl aktīvāk,” priecājas Inese. „Un cik ļoti šo laukumu gaidīja mūsu pašu bērni — viņi pat ar savām lāpstām un lāpstiņām nāca palīgos, lai tik ātrāk būtu gatavs!”

Laukuma atklāšanā tika gan smiets, gan iets rotaļās, gan teikti pateicības vārdi. Pašvaldības pārstāvji pateicās labdarības fondam, veikalam „LAR&Co” un firmai „Fixman” par saņemto dāvinājumu un bērniem doto iespēju saturīgi pavadīt brīvo laiku sportiskās nodarbēs svaigā gaisā. Arī vecāku pārstāve Klinta Bernarte pateicās par jauno rotaļu laukumu un sirsnīgi pastāstīja, ar kādu nepacietību bērni sekoja līdzi laukumiņa ierīkošanas gaitai. Atklāšanas reizē īpašu prieku bērniem sagādāja arī fotografēšanās kopā ar Zīļuku, un jautrā noskaņojumā sarīkojums turpinājās vēl ilgi.

Katrā no vairāk nekā 500 LaTS tirdzniecības tīkla” veikaliem ir izliktas ziedojumu kastītes, kurās pircēji var atstāt nelielas summas Latvijas bērnu vajadzībām. Fonds „Zīļuks” ir dibināts 2015. gadā, un katru gadu tiek izveidoti divi rotaļu laukumi: šogad viens Gaujienā, otrs — Cēsīs.

„Arī turpmāk būsim aktīvi ziedotāji, lai arī citos Latvijas pagastos bērni saņemtu tik brīnišķīgu pārsteigumu!” ir gandarīta Gaujienas pagasta pārvaldes vadītāja Inese Lukjanoviča, kurai paldies arī par palīdzību informācijas sagatavošanā!

Ziedojam
Zīļuks

Fonda prioritārie virzieni

  • Bērni un ģimene
  • Kultūra, māksla un izglītība
  • Sports un veselība

Fonda aktivitātes

Labdarības fonda „Zīļuks” pirmās aktivitātes ir veltītas atbalsta virzienam „Bērni un ģimene”, proti, bērnu rotaļu laukumu ierīkošanai Latvijas reģionālajās pilsētās un ciemos.

Iztēlojies, ka visur ir kāds laukums, kas ik dienu piepildās ar maziem kosmonautiem, pirātiem, medicīnas māsām, Lāčplēšiem un indiāņiem. Katru dienu tur ātrgaitas vilcieni sacenšas ar signālu skaļumu, reaktīvās lidmašīnas saskrienas ar pierēm un medicīnas māsas palīdz veikt steidzamas operācijas.

Bet, lai tas īstenotos, ar iztēli vien nepietiek. Tāpēc Zīļuks staigās pa Latviju un palīdzēs pārvērst bērnu sapņu kuģus par īstiem rotaļu laukumiem. Atceries, ka arī tu vari ar ziedojumu piedalīties mūsu bērnu nākotnes veidošanā!