Kas tu būsi — ugunsdzēsējs, kosmonauts vai medicīnas māsa?

Ar smaidu varam atzīt, ka, protams, daudzi no mums bērnībā ir vēlējušies kļūt arī par sabiedrībai mazāk noderīgu profesiju pārstāvjiem, piemēram, par pirātiem.

            Bet tagad no sapņiem pietuvināsimies realitātei. Vienmēr ir gribējies uzzināt, ko nozīmē apgalvojums, ka bērni ir mūsu nākotne. Šķiet, parasti tas ir tikai lozungs, kas tiek iestarpināts dažnedažādās runās un rakstos. Ir svarīgi paskatīties, kas slēpjas aiz šiem vārdiem un kāds ir praktiskais ieguldījums bērnu nākotnē, tāpēc labdarības fonds „Zīļuks” bez garām runām un tukšiem solījumiem ir ķēries pie darba. 

   Kāds ir darba rezultāts? Ar prieku un lepnumu paziņojam, ka 2016. gada 27. jūlijā labdarības fonds „Zīļuks” kopā ar SIA „Grobiņas KB” un Rucavas novada pašvaldību Rucavas centrā svinīgi atklāja bērnu rotaļu laukumu. Klātesošos uzrunāja, cienāja ar saldējumu un dāvāja krāšņus balonus uzņēmumu pārstāvji Raimonds Okmanis, Jeļena Okmane, Maigonis Almanis un pašvaldības izpilddirektors Guntis Ratnieks.

            Ir svarīgi likt bērniem atgriezties svaigā gaisā un nodarbināt ar rotaļām ārpus virtuālās vides, jo mūsdienās arvien lielāku vietu mūsu bērnu ikdienā ieņem datori, televizori un internets. Tāpēc bija liels prieks un gandarījums šajā saulainajā 27. jūlija dienā redzēt, kā katrs mazais rucavnieks steidza izmēģināt laukumā izvietotos slīdkalniņus un kāpelēšanas sienu, kā arī nofotografēties ar „Zīļuka” talismanu.

            Laukumam ir izvēlēta plaša teritorija pie SIA „Grobiņas KB” veikala „Tev”. Par to visvairāk priecājas tuvējo māju iemītnieki, jo tagad katram būs skaidrs, kur visvairāk brīvā laika pavadīs ciema bērni.

            Protams, šī projekta realizācija ir nozīmīgs un svarīgs notikums ne tikai vairāk nekā 700 Rucavas iedzīvotāju, bet arī būtisks solis Rucavas vides labiekārtošanā.

            Un atcerieties, ka „Zīļuks” jau ir ceļā pie kāda cita Latvijas novada topošajiem ugunsdzēsējiem, kosmonautiem un medicīnas māsām. Lai viss turpinās!

 

 

 

Ziedojam
Zīļuks

Fonda prioritārie virzieni

  • Bērni un ģimene
  • Kultūra, māksla un izglītība
  • Sports un veselība

Fonda aktivitātes

Labdarības fonda „Zīļuks” pirmās aktivitātes ir veltītas atbalsta virzienam „Bērni un ģimene”, proti, bērnu rotaļu laukumu ierīkošanai Latvijas reģionālajās pilsētās un ciemos.

Iztēlojies, ka visur ir kāds laukums, kas ik dienu piepildās ar maziem kosmonautiem, pirātiem, medicīnas māsām, Lāčplēšiem un indiāņiem. Katru dienu tur ātrgaitas vilcieni sacenšas ar signālu skaļumu, reaktīvās lidmašīnas saskrienas ar pierēm un medicīnas māsas palīdz veikt steidzamas operācijas.

Bet, lai tas īstenotos, ar iztēli vien nepietiek. Tāpēc Zīļuks staigās pa Latviju un palīdzēs pārvērst bērnu sapņu kuģus par īstiem rotaļu laukumiem. Atceries, ka arī tu vari ar ziedojumu piedalīties mūsu bērnu nākotnes veidošanā!