Paveiktie darbi

Daugavpils pašvaldībā šajā vasaras sezonā būs vēl par vienu bērnu rotaļu laukumu vairāk: jaunas šūpoles un kāpelēšanas sienas paradījās pagalmā Cialkovska ielā 10. 23 369 euro vērts laukums ir labdarības fonda “Zīļuks” dāvinājums Ķīmijas apkaimes iedzīvotājiem.
Sagaidot skolas laiku, vecāki rūpējas, lai bērniem būtu skolas somas, grāmatas un daudz kas cits mācībām nepieciešamais, savukārt LaTS veikalu tīkls un Zīļuka fonds sagādājis bērniem kārtējo rotaļu laukumu aktīvai atpūtai – šoreiz Bauskas novada Vallē. Zemi laukuma vajadzībām atvēlēja vietējā LaTS veikala īpašnieki z/s ASSI, uzbūves darbus vadīja un finansēja LaTS atbalstītais Zīļuka fonds.
Uz šogad padarīto ar prieku atskatoties – Jaunkalsnavā! Atskatoties uz aizvadāmajā – nu jau gandrīz jāsaka: vecajā – gadā paveiktajiem labajiem darbiem, ar prieku jāpiemin kārtējais ar LaTS veikalu tīkla un Zīļuka fonda gādību un mūsu pircēju atsaucību izveidotais bērnu rotaļu laukums. Šoreiz – Jaunkalsnavā! Ar prieku – visīstākajā vārda nozīmē, jo, kamēr pieaugušo ikdienas gaitās rotaļām laika ir maz vai pavisam maz, bērniem rotaļu laukums ir vesela prieka pilna pasaule. Tāpēc katrs jaunizveidotais laukums ir īstu, lielu prieku pilns!

Viena no jaukākajām LaTS tradīcijām vasarās ir jaunu rotaļu laukumu bērniem iekārtošana dažādās Latvijas malās. Īsi pirms Jāņiem šo skaisto brīdi piedzīvoja birzgalieši. Jaunais rotaļu laukums ir atklāts Rūķu parkā un ir tikai otrais Birzgalē. Laukuma atklāšana Birzgalē izdevās jautra un prieka pilna, kā jau vasarīgos svētkos pienākas, — izmēģinot jaunās atrakcijas, tika iztukšota ne viena vien Zīļuka gādātā saldējuma kaste!

Pages

Zīļuks

Fonda prioritārie virzieni

  • Bērni un ģimene
  • Kultūra, māksla un izglītība
  • Sports un veselība

Fonda aktivitātes

Labdarības fonda „Zīļuks” pirmās aktivitātes ir veltītas atbalsta virzienam „Bērni un ģimene”, proti, bērnu rotaļu laukumu ierīkošanai Latvijas reģionālajās pilsētās un ciemos.

Iztēlojies, ka visur ir kāds laukums, kas ik dienu piepildās ar maziem kosmonautiem, pirātiem, medicīnas māsām, Lāčplēšiem un indiāņiem. Katru dienu tur ātrgaitas vilcieni sacenšas ar signālu skaļumu, reaktīvās lidmašīnas saskrienas ar pierēm un medicīnas māsas palīdz veikt steidzamas operācijas.

Bet, lai tas īstenotos, ar iztēli vien nepietiek. Tāpēc Zīļuks staigās pa Latviju un palīdzēs pārvērst bērnu sapņu kuģus par īstiem rotaļu laukumiem. Atceries, ka arī tu vari ar ziedojumu piedalīties mūsu bērnu nākotnes veidošanā!