Paveiktie darbi

Viena no jaukākajām LaTS tradīcijām vasarās ir jaunu rotaļu laukumu bērniem iekārtošana dažādās Latvijas malās. Īsi pirms Jāņiem šo skaisto brīdi piedzīvoja birzgalieši. Jaunais rotaļu laukums ir atklāts Rūķu parkā un ir tikai otrais Birzgalē. Laukuma atklāšana Birzgalē izdevās jautra un prieka pilna, kā jau vasarīgos svētkos pienākas, — izmēģinot jaunās atrakcijas, tika iztukšota ne viena vien Zīļuka gādātā saldējuma kaste!

Ar labdarības fonda „Zīļuks” un LaTS veikalu atbalstu iekārtoto bērnu rotaļu laukumu pulciņā jauns papildinājums! Tagad moderns laukums ar mīksto klājumu ir ierīkots arī Cēsu Leona Paegles ielas daudzdzīvokļu namu rajona bērniem.

„Galvenais ir prieks, ko redzam bērnu sejās!” saka Gaujienas LaTS veikala vadītāja Inese Rēpele.

Cesvaines pusē, Grašos, trīs omulīgās mājiņās arī Ziemassvētkos gaiši mirdzēs logi un bērni gaidīs Lielo Rūķi. Viss būs kā jau daudzās ģimenēs, kad atnāk ziemas gaidītākie svētki - kopā ceptas piparpūkas, rotāta eglīte… tomēr kaut kas ir mazliet, bet savādāk.

Pages

Zīļuks

Fonda prioritārie virzieni

  • Bērni un ģimene
  • Kultūra, māksla un izglītība
  • Sports un veselība

Fonda aktivitātes

Labdarības fonda „Zīļuks” pirmās aktivitātes ir veltītas atbalsta virzienam „Bērni un ģimene”, proti, bērnu rotaļu laukumu ierīkošanai Latvijas reģionālajās pilsētās un ciemos.

Iztēlojies, ka visur ir kāds laukums, kas ik dienu piepildās ar maziem kosmonautiem, pirātiem, medicīnas māsām, Lāčplēšiem un indiāņiem. Katru dienu tur ātrgaitas vilcieni sacenšas ar signālu skaļumu, reaktīvās lidmašīnas saskrienas ar pierēm un medicīnas māsas palīdz veikt steidzamas operācijas.

Bet, lai tas īstenotos, ar iztēli vien nepietiek. Tāpēc Zīļuks staigās pa Latviju un palīdzēs pārvērst bērnu sapņu kuģus par īstiem rotaļu laukumiem. Atceries, ka arī tu vari ar ziedojumu piedalīties mūsu bērnu nākotnes veidošanā!